Порошенко заявив, що не буде висуванцем від жодної політичної партії

 • Президент Петро Порошенко заявив, що не збирається брати участі у парламентських виборах і не планує бути висуванцем від будь-якої партії.

  Про це він розповів на прес-конференції у Києві, відповідаючи на запитання журналіста, чи правда, що він зустрічався з політичними партнерами із “Народного фронту” та з прем’єром Володимиром Гройсманом і мером Києва Віталієм Кличком, з якими домовився про створення єдиного політичного простору? Як були розподілені квоти? І чи справді у січні він мав зустріч із лідеркою “Батьківщини” Юлією Тимошенко.

  “Перше, ще одна сенсаційна новина. Я точно не збираюся брати участі у парламентських виборах. І тому питання політичних союзів й інших… це питання важливе, щоб координувати питання чинної коаліції, зміцнити відносини уряду і підвищити ефективність роботи Верховної Ради”, – сказав Порошенко.

  Він додав, що єдиний його союзник – український народ, пише УП.

  “І політичні партії… я їм дуже вдячний, я їх підтримую, але наразі це не є моїм порядком денним. Я не буду висуванцем політичних партій, але не виключаю,  що якщо буде ухвалене відповідне рішення звертатися за підтримкою, то вже інша справа”, – зазначив президент.

  Щодо зустрічі з Тимошенко, голова держави відповів, що зустрічається з усіма керівниками фракцій, у тому числі, багато разів зустрічався із лідеркою “Батьківщини”.

  “Я зустрічався з Юлією Володимирівною Тимошенко багато разів, зокрема, один раз цього року. Ми ретельно обговорили процедуру висунення кандидатів на ЦВК”, – розповів Порошенко.

  Він зазначив, що після того, як пообіцяв лідерці “Батьківщини” висунути на затвердження парламенту кандидата від цієї фракції, Тимошенко йому подякувала.

  Порошенко наголосив, що зустрічався і буде зустрічатися з усіма керівниками фракцій, “бо вони є представниками від народу”.

  Читайте також: Порошенко дорікнув Тимошенко за селфі з російським послом

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!