Послаблення – не відміна: прикарпатців закликали дотримуватися правил карантину

  • Послаблення обмежувальних заходів не означає відміни карантину. На цьому 8 травня під час онлайн-брифінгу наголосив голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

    «У найближчі вихідні дні закликаю наших громадян й надалі дотримуватися профілактичних заходів. Зберігається вимога носіння засобів індивідуального захисту та уникнення масових зібрань»,- наголосив Віталій Федорів.

    Посадовець також розповів про стан захворюваності на COVID-19 та актуальні питання боротьби з цією недугою. Так, за минулу добу на Прикарпатті підтвердили 23 нових випадки захворювання, а загалом захворіли 1078 жителів області. На жаль, за 7 травня зафіксували ще один летальний випадок.

    За словами Федоріва, рішенням обласної комісії зняті контрольно-пропускні пункти на території Галицького, Городенківського, Рогатинського районів та в місті Болехові, що дозволяє вільно пересуватися між областями.

  • «Сьогодні на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС було підтримано рішення Уряду щодо послаблення карантинних заходів з 11 травня. Однак у нас в області поки не будуть працювати стоматологічні кабінети. Потрібно розробити відповідний алгоритм дій, для того, щоб вони почали працювати. Рішення будемо приймати, аналізуючи ситуацію впродовж наступного тижня», – зазначив Віталій Федорів.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!