Посол Британії повідомила про втому на Заході від війни в Україні та попередила про складний період

 • Російська влада очікує на момент, коли союзники України втомляться від війни і припинять активно підтримувати державу. Певна втома вже є, але найскладнішим для України в цьому контексті буде період від кінця осені до кінця зими.

  Проте єдність західних країн довкола допомоги Україні майже напевно застали президента РФ Володимира Путіна зненацька, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на «ТСН».

  “Це частина російських очікувань та російських підручників сучасної війни – вони завжди очікували, що західні країни відволікатимуться. Я вірю, що на цьому першому етапі війни надзвичайна єдність західних країн навколо санкцій, єдність з надання військової допомоги, єдність навколо політичної підтримки України майже напевно застали Володимира Путіна зненацька. Це було фантастично, але це не було дивним”, – розповіла посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс

  Сіммонс розповіла, що вже зараз спостерігається певна втома від війни в Україні, особливо в західних ЗМІ. Наприклад, ювілей правління королеви Єлизавети II у Британії “затьмарив” новини про ситуацію в Україні.

  Дипломатка також попередила, що найскладнішим для України 2022 року буде період від кінця осені до кінця зими. Адже саме в цей час Росія почне шантажувати Захід експортом газу.

  “Тут потрібні дуже чіткі розрахунки, тому що рано чи пізно ця проблема виникне, і це також буде природною частиною перевірки, як люди в Європі ставляться до російської військової агресії”, – зауважила пані посол.

  До теми: росія намагається обійти українські позиції у районі Сєвєродонецька – ISW

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!