Посол ЄС: Якщо ви не бачите реформ в Україні – “ви або ідіоти, або обмежені”

 • Голова представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі вважає, що в Україні у важких умовах була впроваджена низка реформ і ті, хто їх не бачать, – “або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору”.

  Про це Мінгареллі заявив під час конференції “Підсумки імплементації угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом за 2017 рік та подальші плани” сьогодні в Києві, передає “УНІАН“.

  “Ми не сумніваємося у тому, я не буду зараз перелічувати список реформ, які були впроваджені в дуже важких умовах, проте, якщо ви цього не бачите, – ви або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору. Якщо ви сумніваєтесь, скажіть мені, і я вам озвучу весь список надзвичайних, амбіційних реформ, які були розпочаті”, – зазначив він.

  За словами Мінгареллі, для того, щоб впроваджувати подібну Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, необхідно дотримуватись певної кількості вимог, і одна із цих вимог – це політична воля влади.

  “Немає жодних сумнівів щодо того, що протягом останніх чотирьох років представники політичної влади в цій країні зробили певну кількість кроків для того, щоб модернізувати її, трансформувати цю країну, перетворити її на відкрите, демократичне суспільство, засновуючись на соціально ринковій економіці”, – додав голова представництва ЄС.

 • Також Мінгареллі висловив переконання, що в Україні йде війна через її європейський вибір. “Наша спільна відповідальність – це впроваджувати Угоду про асоціацію в життя”, – наголосив він.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!