“Поспішайка”: у Франківську два місяці виходжували передчасно народжену дівчинку

 • Передчасно народжена дитинка з надзвичайно малою масою тіла і дуже малим терміном гестації – одна з маленьких пацієнток в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі.

  Протягом двох місяців лікарі відділення інтенсивної терапії новонароджених домоглися того, що більшість органів та систем розвинулися у дівчинки уже в навколишньому світі, і розвинулися добре, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на сторінку закладу.

  Дитинка зараз дихає самостійно, не має порушення неврологічного статусу, добре набирає вагу і засвоює їжу.

  «У більшості випадків, якщо мама позитивно налаштована, вірить в одужання своєї малечі, має тісну комунікацію з лікарями, є взаємоповага та розуміння ролі кожного, то це сприяє виходжуванню дитини. За допомогою тандему який склався, довіри мами до медперсоналу, до колективу – ми маємо гарну виходжену дівчинку. Завдяки високому рівню професіоналізму лікарів Івано-Франківського обласного перинатального центру, наявності сучасного інноваційного медичного обладнання, надання медичної допомоги високого рівня, доброзичливого ставлення медперсоналу до кожного пацієнта – це все призводить до успіху у виходжуванні передчасно народжених діток», – йдеться в повідомленні.

  Читайте також: Їх називають «поспішайки»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!