Потерпають від дощів: жителі Франківська скаржаться на дірявий дах

 • Чергова злива в Івано-Франківську наробила біди. Цього разу на погоду і комунальне господарство нарікають жителі вулиці Вовчинецька, 208.

  Мешканці скаржаться, що після чотириденного дощу з даху почало текти і водою залило три квартири.  Від суботи люди телефонують у КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія». Там їм відповідають, що у вихідні вони зробити нічого не можуть, а тим більше під час дощу. Проте і вихідні минули, і сонце з’явилось, а порятунок до людей так і не прийшов.

  Читайте також: Франківці через негоду просять перейменувати вулицю Джерельну на Озерну

  «Мені кажуть, що ми ремонти в хаті поробили, а на даху чого не робимо. А я не інженер, щоб розуміти, що там на горі робиться. Нехай би нам сказали, яка проблема, ми б зібрали збори, та й робили б щось», – розповідає жителька будинку Тетяна Петрашко.

  Жінка  додає, що в дощ вода тече всюди. Їй довелось навіть знімати люстру і лампочку, щоб виливати воду.

  Така проблема у цьому будинку виникає не вперше. Чотири роки тому була схожа ситуація, але у трьох інших квартирах.

  «Ми звертались і в аварійне обслуговування, але вони кажуть, що поки йдуть дощі, то нічого зробити не зможуть, бо тече всюди. Мовляв, це треба смолити, а смолити треба у суху погоду. Те саме і повторюють у МІУК. Ми це розуміємо,  але проблема існує не один день», – каже Тетяна Петрашко.

  Жінка пояснює, що у МІУК вже є три її заявки. Окрім Тетяни, телефонували і мешканці інших квартир. Їм відповідають, що потрібно звертатися до головного інженера. А в свою чергу, інженер каже, що будинку необхідний капітальний ремонт, тому потрібно складати кошторис.

 • «Щоб скласти кошторис, потрібно бачити ситуацію, а за сьогодні нікого не було», – нарікає мешканка.

  Ярослав Баб’як, головний інженер КП “МІУК” пояснив, що огляд будинку таки був. Інженер цього округу доповів, що дах уже не придатний до експлуатації і потрібно проводити ремонт покрівлі.

  «У даному випадку ми складаємо кошторисну документацію. Потім донесемо людям інформацію про ремонт покрівлі. У будь-якому випадку люди ухвалюють рішення щодо управління будинком, в тому числі й щодо проведення ремонтних робіт», – пояснює Ярослав Баб’як.

  Склалась досить цікава ситуація, адже мешканці будинку стверджують, що ніхто до них не приходив на огляд, а у КП «МІУК» кажуть, що інженер округу був на місці події.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!