Потрібен тепловізор: на футболі, що відбувся на Калущині, збирали гроші для фронту

 • Сьогодні, 19 лютого, в селі Берлоги, що входить до складу Новицької громади Калуського району, відбувся зимовий вуличний турнір з футболу, повідомляє “Галицький кореспондент”.

  Участь у грі щорічно беруть вуличні команди села. Футбольний турнір започаткували ще в далекому 2004 році футболісти Василь Мельник та Ярослав Матіїв. Понад десять років організатором матчів є мешканець села Сергій Фединяк.

  До речі, у тупнірі змагаються завжди 6 команд. Учасники обирають собі назву команди по “кущах”, де хто проживає. На так звані кущі село розділене ще в 1956 році: Беникіська, Водокіська, Горішна, Торолецька, Синикіська та команда ветеранів – футболісти, які в свій час представляли команду в чемпіонаті області у 1985-1996 рр. Такі назви сільських команд походять від прізвищ жителів села, а окремі – від його географічного розташування.

  Суддею цьогорічного матчу став суддя другої категорії Михайло Рибчак.

  “Незважаючи на те, що сьогодні падав сильний дощ – турнір відбувся, – розповів “Галицькому кореспонденту” організатор Сергій Фединяк. – Зібрані кошти будуть направлені на рахунок дружини нашого односельчанина, який нині перебуває на нульовій лінії фронту біля Вугледару. Нашому захисникові потрібен тепловізор і сільські футболісти також долучилися до збору”.

  Мар’яна ЛОКАТИР

  Також читайте, що калуські юнаки здобули друге місце на Всеукраїнському турнірі з футболу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!