Потрібно терпіти, бо треба виживати, – Руслан Марцінків

 • Сьогодні, 15 квітня, на центральному ринку Івано-Франківська відбулася зустріч мера Руслана Марцінківа з продавцями на ринку.

  Міський голова обійшов базар. Люди обурювалися на те, що на ринку немає смітників, що «на продуктовому ринку висять штани».

  Марцінків цікавився у продавців як торгівля і як настрій. Люди кажуть, що торгівля не йде, а оплата за торгове місце дорога. «18 грн за місце. Немає  різниці скільки товару – чи літра квасолі, чи купка часнику, чи цибулька, – скаржаться люди. –  Ви не дбаєте про нас, пенсіонерів! Куди нам звертатися? Ніхто не прийшов і не спитав чи ми маємо гроші заплатити?” – з обуренням запитували люди мера.

  Жінкам відповіли, що є собівартість місця, подорожчало, бо все подорожчало, зокрема й електроенергія.

  Разом з Марцінківим ходять нові інспектори муніципальної інспекції з благоустрою. Мер закликає людей висловлювати свою думку і не мовчати. Ті скаржаться, що мусять стояти на базарі через малу пенсію, бо треба якось виживати у цьому житті. Марцінків сказав людям терпіти, бо треба виживати.

  Цікавився мер у продавців чи люди купують м’ясо, сало. Люди кажуть, що торг є, директор ринку з роботою справляється. Продавці просили в мера, щоб дав людям більше грошей, аби ті купували більше.

  «Ми платимо за оренду такі великі гроші, то невже не можна зробити безкоштовний туалет», – питали люди. Також просили встановити двері такі, як в «Сільпо», які самі зачиняються.

  Продавці ринку скаржилися також на те, що туалет на ринку коштує 2 грн, а коли холодно, то люди користуються ним по п’ять-шість разів. Міський голова сказав, що вивчить питання. Також озвучив побажання, щоб ринок був зашитий і була підземна парковка, так як це є у Києві.

 • Нагадаємо, Зустріч року, або Як мер зустрічався на ринку з Халамендою.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!