Поведінка учня військово-спортивного ліцею, який вбив однокурсника у Надвірній, була професійною

 • Сьогодні, 21 грудня, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань гуманітарної політики та свободи слова.

  На засіданні депутат обласної ради Сергій Адамович підняв питання про те, як розслідується вбивство ліцеїста у Надвірній.

  Заступник директора департаменту – начальник управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Іван Будзак повідомив, що зараз ще йде слідство. Обвинуваченого взято під варту і йому мали робити психологічну експертизу у Львові. Сьогодні важко пояснити таку поведінку підлітка, зазначив заступник.

  «Як видно з відеокамер, його поведінка дуже професійна. В той же час учні та працівники ліцею стверджують, що жодного разу за ним не помічали якихось таких речей. Відповідні служби виходили на місто Миколаїв, де навчався наш ліцеїст. Є інформація, що його батьки працювали на посадах і дуже часто працювали вночі. Тобто у вечірній час вони рідко бували вдома. Дитина перебувала у нехорошій компанії, там були якісь певні проблеми, тому батьки відправили сина на навчання до нас. Неможливо пояснити природу вчинку. Хлопець настільки був внутрішньо замкнутий, що ніхто в ньому не побачив агресії», – розповів Будзак.

  Але за його словами, відтоку дітей з ліцею немає. Ситуація у навчальному закладі стабілізувалася. Після вбивства психологи тиждень працювали з дітьми.

  DSC_0725

  Нагадаємо, що 29 листопада учень військово-спортивного ліцею, що в Надвірній, зарізав однокурсника.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!