«Повернімо радість в освіту»: педагогів Франківщини запрошують на національний EdCamp

 • Повернути радість в освіту — із таким завданням із 7 до 18 грудня 2021 року відбудеться Національний EdCamp для радості «Тримай п’ять, освіто!».

  Це онлайн-подія для дорослих, які працюють із дітьми, учительства, батьківства і всіх, хто шукають шляхи до радості в цей непростий час пандемії, карантинів та дистанційного навчання.

  Організатори події — ГО «Едкемп Україна» — є найбільшою в Україні освітянською спільнотою (понад 40 000), яка бере участь у реформуванні освіти, зокрема у розбудові Нової української школи.

  EdCamp Ukraine п’ять років поспіль проводила національні події, котрі збирали тисячі освітян з усіх регіонів включно з Івано-Франківщиною і найкращих іноземних експертів/-ок, але у зв’язку з пандемією вже вдруге проводить масштабні всеукраїнські заходи в онлайн-форматі (наприклад, «Антикризовий національний онлайн-EdCamp 2020» зібрав одночасно 10 019 учасників і учасниць, встановивши рекорд України).

  У програмі події — онлайн-зустрічі зі всесвітньо відомими науковцями, освітянами, психологами, лідерами думок, які досліджують в різних аспектах феномен радості і знають, як її повернути і розвивати.

  А також — практичні заняття, корисні вправи, кола взаємопідтримки та участь у відеофлешмобі для Івано-Франківського вчительства — у коротеньких відео освітянам пропонують назвати п’ять речей у своїй роботі, котрі дарують радість.

  Серед експертного кола цьогорічного EdCamp’у: знані освітяни Андреас Шляйхер (Німеччина), Тед Дінтерсміт, Сюзан Енгель (обоє — США), психологиня Світлана Ройз, ексміністерка освіти і науки Лілія Гриневич, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин. Батьківство представляє батько трьох дітей, член опікунської ради ГО «Едкемп Україна», друг Фонду ООН у галузі народонаселення — UNFPA, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

  Окрім іноземних експертів, у події вперше братимуть участь і педагоги з інших країн. Це представники/-ці освіти з країн Східного партнерства, які впроваджують формат EdCamp за підтримки ГО «ЕдКемп Україна»: Вірменії, Грузії, Молдови, Білорусі.

  Також освітян запрошують приєднатися до відеофлешмобу #5речейдлярадості про радість у вчительській професії. На відео треба назватися, вказати посаду і місце проживання, розповісти про п’ять речей, що дарують радість у професії та пояснити, чому. Відео треба надсилати у спеціальний телеграм-канал.

  Ресурси національного EdCamp для радості «Тримай п’ять, освіто!»

  Ресурси EdCamp Ukraine:

  До слова, реєстрацію продовжено ще на 7 днів.

  Читайте також: Треба дати якісну освіту, щоб діти залишалися в селах, – Марцінків

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!