Повернути на місце: В Івано-Франківську коригують ДПТ для розширення території майбутнього дитсадка

 • В Івано-Франківську на засіданні архітектурно-містобудівної ради обговорили питання про розташування спортивного комплексу на території житлового району в межах вул. Бандери-Сахарова -Мельника.

  Головний архітектор Дмитро Нижник повідомив, що оскільки департамент освіти, який знаходився на вул. С. Бандери, переселили і надалі планується повернути будівлю дошкільному закладу, то потрібно розширити його територію, щоб діти мали де гуляти. Відтак вирішили скоригувати територію спортивного комплексу на території житлового району в межах вул. Бандери-Сахарова -Мельника, щоб розширити за його рахунок територію садка.

  Однак один з архітекторів поцікавився, чи може садок бути так близько до меморіального скверу, де проводять поховання. “Відстань від садка до цвинтаря 300 м. Можливо, потрібно зробити так, щоб там не було більше поховань?”, –  запропонував архітектор.

  Депутат  від цього округу Андріан Волгін зауважив, що брав участь у бюджеті участі і його проект виграв 50 тисяч, щоб відгородити територію одного з будинків, де є стоянки для автомобілів. А тепер він дізнався про цей ДПТ і що вже не зможе зробити того, що планував.

  “Чому всі думають тільки про садочок, а не про всіх мешканців мікрорайону”, –  зауважив депутат.

 • Начальник міського відділу ДСНС  Василь Мацалак попросив департамент архітектури врахувати на майбутнє, що до будинків мають під’їжджати пожежники. Тому всі будинки потрібно проектувати так, щоб до них могли в разі потреби під’їхати пожежники.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!