ППО під час ранкових обстрілів знищила близько 80% російських ракет, – Шмигаль

 • Українська ППО ефективно відпрацювала під час ранкових російських ракетних обстрілів, знищивши 80% ворожих ракет.

  Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на спільній з главою уряду Чехії Петром Фіалою пресконференції у Києві, повідомляє кореспондент “Укрінформу”.

  “Сьогодні практично 80% ракет, які були випущені, знищила наша ППО, що, звичайно, запобігло втратам інфраструктури, а також втратам життів та здоров’я українців. На жаль, частина ракет долетіли до своїх цілей. Звичайно, це наносить катастрофічні наслідки з точки зору нашої енергетичної, теплової інфраструктури, водопостачання. Але хочу подякувати нашим рятувальникам, нашим енергетикам, які буквально у перші хвилини після обстрілів поспішають на роботу, гасять пожежі, починають відновлювати зруйноване”, – сказав Шмигаль.

  Він вкотре наголосив на тому, що Росія цілеспрямовано нищить енергетичну систему України, адже наша держава багато втрачає через такі обстріли, але намагається якнайшвидше все відновити.

  “Маємо у цьому допомогу та підтримку партнерів, в частині цього відновлення. Я переконаний, вона буде зростати. Ми також вживаємо заходи для захисту нашого неба і для захисту наших енергетичних об’єктів”, – додав глава уряду, наголосивши, що більше інформації надати не може, аби її не використав ворог.

 • До теми: Через обстріл критичної інфраструктури вводяться екстрені відключення, – Івано-Франківська ОДА

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!