Працівникам прикарпатських громад розповіли про стратегічні комунікації

  • Вчора, 8 листопада, в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування провели спеціалізований тренінг з використання стратегічних комунікацій для працівників територіальних громад області.

    «Комунікація не повинна зводитись тільки до процесу інформування громадськості про вже прийнятті рішення. Стратегічні комунікації – це ще й діяльність з вивчення громадської думки, а також забезпечення міжособистісного діалогу між керівниками та жителями громади», – каже юрисконсульт Центру Михайло Івашків.

    Учасників навчали визначати канали комунікації, розробляти ключові інформаційні повідомлення та здійснювати сегментацію цільових аудиторій. Також їм розповіли про особливості співпраці із представниками ЗМІ.

    Радник з питань комунікації Центру Наталія Вінничук акцентувала увагу слухачів на практичних аспектах адміністрування соціальних мереж, а також порядку створення інформаційних продуктів. Крім цього, експерт запропонувала присутнім практичний кейс зі створення офіційної спільноти у мережі Фейсбук та розповіла про особливості роботи з нею.

    Читайте також: Чотири прикарпатських громади приєдналися до програми DOBRE

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!