Працівники геріатричного пансіонату просять франківців не звозити їм непотріб

 • Працівники геріатричного пансіонату Івано-Франківська звертаються до волонтерів: «Не привозьте до нас всякий непотріб!».

  Працівники геріатричного пансіонату Івано-Франківська звертаються до благодійників з проханням: уважніше підходити до вибору тієї допомоги, яку збирають для підопічних закладу.

  «Існує стереотип, що будинок для перестарілих – це вирок, кінець світу, що люди тут роздягнені, голодні, обірвані, тощо. Проте, на сьогодні, завдяки обласному бюджету і благодійникам, ми забезпечені усім необхідним. Але ми просимо: не треба нам звозити одяг, який годиться лише на утилізацію. Нам привозять в подарунок взуття і одяг, які давно уже віджили свій вік. Ми розуміємо добрі наміри людей, які хочуть допомогти стареньким, але просимо не привозити нам непотріб”, – розповів директор геріатричного пансіонату Івано-Франківська Віталій Яворський.

   

  Він розповів, що у геріатричному пансіонаті приймають або абсолютно новий, або майже новий одяг для підопічних. Останнім часом медзаклад починає перетворюватися на базу для непотребу, це додаткове навантаження для працівників – вивозити побутові відходи. 

   Також у пансіонаті просять, якщо у мешканців міста чи області є внутрішня потреба допомогти підопічним, попередньо зателефонувати і поцікавитися, у чому конкретно наразі є потреба.

  “У наших підопічних – зручні ліжка, нова чиста постільна білизна, нові матраци і ковдри. Звичайно, досить часто у нас виникає потреба у засобах гігієни: памперси для дорослих, мило, зубна паста, шампуні, засоби індивідуальної гігієни. Нам потрібні фрукти. Потрібні книги, але не привозьте до нас старі книжки радянських видавництв, які вам просто шкода викинути чи здати на макулатуру. Дуже багато наших мешканців люблять читати, тому ми будемо вдячні за поповнення нашої бібліотеки новими книгами сучасних письменників”, – зауважив керівник.

  Нагадаємо,у маленької калушанки діагностували рак, потрібна допомога

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!