Правопорушник Віктор Синишин не визнає своєї вини

 • В Івано-Франківському міському суді триває засідання у справі екс-інженера ЄРЦ  Віктора Синишина, який все ж таки з’явився сьогодні.

  У суді вже виступили як свідки Мирон Джус та Олександр Качанко. Далі до слова суддя запросила Наталію Сербин.

  “Я представник ГО “Залізний Тризуб”, яка здійснює моніторинг органів влади і комунальних підприємств. Ми побачили, що Віктор Синишин є засновником підприємства Станіслав-ІВ і  водночас підписував документи, дефектні акти тощо по ЄРЦ. За цими фактами наша організація звернулася до СБУ”, – розповіла Наталя Сербин.

  Віктор Синишин зазначив, що не визнає своєї вини. “Відносно мене складено протокол. Між ЄРЦ та Станіслав-ІВ було укладено 23 договори.  Я був засновником фірми, а не директором”, – сказав Віктор Синишин.

  Екс-інженер вважає, що не мав повноважень укладати договори і його ніхто не уповноважував це робити. В його обов’язки входило забезпечення виробництва електроенергії, економії і т.д. Підписи свідчать лише про те, що він ознайомився з роботою, а не про те, що він приймав роботи.

  Віктор Синишин вважає, що справу треба закрити. Каже, що не розуміє, де конфлікт інтересів, і  тому не зобов’язаний повідомляти директора ЄРЦ про такий конфлікт.

  Прокурор спитав, з якою метою створене підприємство – для виконання робіт чи з метою заробітку?

  Віктор Синишин підкреслив, що він не отримує прибуток  з підприємства.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!