Преc-конференція, присвячена прем’єрі короткометражного фільму “Pre-Order”

 • 18 лютого о 16:00 в громадському ресторані Urban Space 100 відбудеться преc-конференція, присвячена прем’єрі короткометражного фільму «Pre-Order» (м. Івано-Франківськ), яка здобула перемогу на міжнародному фестивалі Fashion Film Festival.

  Чорно-білий фільм «Pre-Order», створений івано-франківською школою мистецтв «LEDi» та відомим модельєром Nata Meta, нещодавно здобув перше місце на міжнародному фестиваліFashion Film Festival в номінації «Ігрове короткометражне кіно» (загалом організатори отримали 11 кінострічок з України,Франції та США).

  Довідка: Fashion Film Festival – це міжнародний фестиваль короткометражних фільмів про моду, метою якого є висвітлення актуальних питань в сегменті моди, нових креативних ідей та рішень, формування тенденцій та трендів шляхом аналізу думки глядачів. Девіз фестивалю: «Шляхетна місія модного кіно – змінювати світ на краще».

  Фільм «Pre-Order» був знятий в Івано-Франківську спеціально для фестивалю «FFF-2015».

  Нагородження фільму відбулося 29 січня 2016 року в м. Києві, в Будинку Кіно. До складу журі увійшли авторитетні представники кіноіндустрії: Сергій Рахлін – відомий кінокритик (Hollywood Foreign Press Association), Олександр Копєйкін – режисер, оператор, продюсер, Олена Фетисова – режисер, сценарист, продюсер.

  В прес-конференції візьмуть участь: Павло Валько – режисер фільму, Ната Мета (Nata Meta) – автор сценарію та модельєр одягу, Василина Павлюк – адміністратор фільму та художник по гриму,а також актори – виконавці головних ролей. Учасники прес-конференції представлять інформацію щодо фільму: історія створення, участь у фестивалі, ідея фільму, цікаві факти; відповідатимуть на запитання журналістів.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!