Представники Печеніжинської ОТГ переймали досвід у поляків

 • Представники Печеніжинської ОТГ з навчальною метою побували у Польщі. Візит відбувся за сприяння Фундації Менеджерських Ініціатив (Польща, Люблін) у рамках проекту «Академія лідерів партиципації».

  Мета поїздки в Польщу, як наголосила Олександра Дудінчук, це обмін досвідом між представниками Печеніжинської ОТГ та Люблінським і Підкарпатським воєводствами. За її словами, у рамках візиту в Польщу відбулися зустрічі у гмінах Госцерадув, Конопніца, Адамув, на яких було обговорено питання функціонування органів місцевого самоврядування України і Польщі, міжнародної співпраці, залучення коштів на розвиток громад тощо.

  «У Любліні експерти Фундації Менеджерських Ініціатив презентували соціологічне дослідження щодо якості життя та громадських послуг, які надаються жителям Печеніжинської ОТГ. – розповіла Олександра Дудінчук. – Відповідно до результатів було виокремлено питання, які вимагають термінового вирішення, зокрема стосовно поліпшення якості поверхні доріг у громаді. Також під час поїздки для представників Печеніжинської ОТГ було проведено майстер-класи з написання заявок на участь у європейських грантах».

  polshha

   

 • Нагадаємо, Прикарпатські правоохоронці встановили особу підозрювану в скоєнні крадіжки з приватного будинку.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!