Прем’єр-міністр Олексій Гончарук написав заяву про відставку

 • Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку.

  Про це він сам повідомив у Facebook.

  “Я прийшов на посаду – виконувати програму президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента, я написав заяву про відставку та передав її президенту з правом внесення в парламент”, – пише Гончарук.

  За його словами, причина – скандал із записами прослуховування його кабінету.

  “На жаль, за кілька місяців досить складно знищити кримінальні схеми, які вибудовувалися десятиріччями. Головне, що зупинятися ми не маємо права та не будемо! Як би цього не хотіли наші опоненти, що звикли жити у тіні. Тому вони застосовують кожну можливість, щоб знищити віру людей у владу.

  В останні дні всі ви стали свідками подій, що розгортаються навколо злитих в мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в Уряді. Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда – не поважаємо Президента, який є нашим політичним лідером. Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків вигідно, щоб так виглядало. Але це не правда.”,  – пише Гончарук.

 • Згодом інформацію про цю заяву підтвердив Офіс президента.

  “Президент України отримав подане прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком прохання про відставку. Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс Президента України повідомить окремо”, – йдеться в дописі ОП.

  Читайте також: Крісло міністра Мінрегіону посяде голова Івано-Франківської ОДА

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!