Прес-служба Ані Лорак прокоментувала наміри позбавити артистку звання

 • Законопроект про позбавлення діячів культури звання “Народний артист України”, який, зокрема, стосується співачки Ані Лорак, не залишився без її уваги. Так, прес-служба артистки зробила офіційну заяву, у якій наголосила, що Ані Лорак ніколи не виступала з антиукраїнськими закликами.

  Окрім того, представники Лорак зауважують, що часто політики звертаються до імен артистів, аби звернути увагу на свою персону, або ж перед прийняттям “непопулярних законів”, повідомляє  “Комсомольская правда”.

  “Ми живемо в умовах світової кризи, всім дуже важко. А замість того, щоб проводити економічні та соціальні реформи, хтось вирішив боротися з артистами, відволікаючи увагу суспільства від справді важливих проблем. Те, що це цькування Ані Лорак, очевидно вже давно.  З вуст Ані Лорак ніколи не звучали антиукраїнські заклики”, – прокоментувала прес-служба Лорак.

  Представники зірки також зауважили, що невдовзі Ані Лорак виступить у World Trade Centre – на одному з найбільших майданчиків у Дубаї. Також у артистки заплановані концерти в Європі та Америці.

  “Хіба це не свідчить про популяризацію України у світі?” – запитує прес-служба Лорак.

  Нагадаємо, у Верховній Раді пропонують позбавити “проросійських та просепаратистських” діячів культури звання Народний артист України. Серед таких діячів опинилися співачки Ані Лорак, Таїсія Повалій та співак Йосип Кобзон.

  384707151

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!