Презентація графічного роману “Герой поневолі”

 • Вперше в Україні видана українська класична література у вигляді коміксів. Вперше в Івано-Франківську відбудеться презентація класного видання за участю його ідейників та авторів. До слова, Герой поневолі цьогоріч отримав відзнаку Форуму видавців: став лауреатом премії “Найкраща книга року”! Цей проект, котрий взялися реалізовувати молоді креативні чоловіки, вартує бути презентованим і набирати обертів. Класична література віднайшла ще один спосіб бути читабельною у такому форматі, який подобається всім поколінням читачів без вийнятку. У ході заходу заплановано: – зустріч з авторами проекту Кирило Горішний та Міхай Тимошенко – виставку оригіналів рисунків до видання – презентацію нашого модерного Герой поневолі Том 2

   

  Про роман: Графічний роман “Герой поневолі” — двотомна графічна адаптація історичної повісті Івана Франка.

  Організатори: “Просвіта Прикарпаттята видавництво “Леополь”

   

  Учасники:

  Художник та співавтор концепції  Міхай Тимошенко

  Адаптація тексту та співавтор концепціїКирило Горішний

  https://www.facebook.com/cyril.horiszny

 •  

  Де і коли: 19 жовтня 2017 року НД «Просвіта» о 16.30 год

   

  З історії:

         Зазвичай у франкомовному світі називають цей вид мистецтва мальованими стрічками, скорочено  BD (Банд Десіне). Він набув настільки широкої популярності, що його вважають одним з дев’яти найважливіших мистецтв”. В Україні він ще маловідомий і його часто асоціюють з поняттям “комікс” або жартівливою дитячою літературою. Насправді “Банд Десіне” цікавий не тільки для дітей, але також і для дорослих, особливо, така різновидність як графічний роман.

  Автори графічного роману пропонують подолати стереотипи та ближче познайомити вас з надзвичайно цікавим літературним явищем французької і бельгійської культури. Вони поділяться з вами досвідом і враженнями створення і розповсюдження українського графічного роману в Україні та за її межами. Автори книги Міхай Тимошенко і Кирило Горішний були, між іншим, запрошені у Кембриджський університет та в Брюссель на Свято “Банд Десіне”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!