Стало відомо, коли в Україні розпочнеться наступний призов

 • Президент України Петро Порошенко затвердив строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2019 році. Відповідний Указ № 22/2019 оприлюднено на сайті Адміністрації Президента.

  У документі зокрема йдеться, що військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та вислужили встановлені строки строкової військової служби, звільнять у квітні – травні, у жовтні – грудні 2019 року.

  Інших військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, звільнять у запас у лютому, квітні – травні та у жовтні – листопаді 2019 року.

  Призов у 2019 році на строкову військову службу відбудеться у квітні – червні та жовтні – грудні.

  На строкову військову службу призиватимуть придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу в квітні – червні та у жовтні – грудні 2019 року.

  Указ набуває чинності з дня його опублікування, крім пункту 1 статті 3, який набирає чинності з 1 березня 2019 року, та пункту 2 статті 3, який набирає чинності з 1 вересня 2019 року.

 • Нагадаємо. У Калуші перевиконали план з осіннього призову

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!