Президент затвердив розширення повноважень місцевих органів влади

 • Президент України Петро Порошенко затвердив розширення повноважень місцевих органів самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

  06580fa6ae6a25bddbc632c931d0073f_1449161033_large

  Президент України підписав Закон України №888-VІІІ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг”, за який Верховна Рада України проголосувала 10 грудня цього року.

  Відповідно до цього закону органи виконавчої влади та місцевого самоврядування наділяються додатковими повноваженнями, що суттєво змінює та оптимізує процедуру надання адміністративних послуг. Йдеться про реєстрацію місця проживання, надання відомостей з Державного земельного кадастру, роботи з документами, що підтверджують громадянство, створення реєстру територіальних громад, обмін відомостями між реєстрами територіальних громад та передачу інформації в Єдиному державному демографічному реєстрі. Також закон регламентує процедуру доступу до інформації до цих реєстрів.

  Відповідно до закону, з 1 березня 2016 року змінюються умови ведення та користування даними Державного земельного кадастру, а з 4 квітня 2016 року змінюються правила та процедури здійснення реєстрації місця проживання особи.

  Нагадаємо, що 26 грудня Порошенко підписав закон про роздержавлення друкованих ЗМІ.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!