Президент Зеленський збільшив розмір штрафу за відмову водіїв у пільговому перевезенні

Президент Зеленський підписав закон, який збільшує розмір штрафу за відмову у пільговому перевезенні громадян у транспорті.

Про це повідомляють на сайті президента України. 

Так, Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян» № 166-ІХ, який був ухвалений парламентом 3 жовтня 2019 року.

Закон збільшує санкції за безпідставну відмову водіїв автотранспортних засобів від пільгового перевезення громадян. Так, документ передбачає, що безпідставна відмова від передбаченого законом пільгового перевезення громадян тягне накладення штрафу на водіїв транспортних засобів, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. До цього штраф становив 8 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

“Документ спрямований на зменшення випадків безпідставної відмови у пільговому перевезенні громадян, відновлення соціальної справедливості та зниження напруги у суспільстві”, – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що Зеленський підписав закон про “митний безвіз” із Євросоюзом.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!