Президентський оркестр і Франківський драмтеатр відкриють сезон проєктом “Бій за Україну”

 • Національний Президентський оркестр та Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка об’єдналися, щоб підтримати нескорену націю і зібрати кошти на підтримку ЗСУ та подякувати країнам, які разом з нами на шляху до перемоги.

  14 серпня актори Івано-Франківського національного музично-драматичного театру імені Івана Франка розпочинають 84-й театральний сезон з благодійного показу мистецького проєкту «Бій за Україну» у місті Тернопіль. А 16 серпня о 18:00 театр відкриває сезон на рідній сцені в Івано-Франківську.

  Мистецький проєкт «Бій за Україну» — це один із проявів нашої боротьби на культурному фронті. Поки наші захисники і захисниці боронять нас на передовій, ми боронимо нас у тилу, готуючи та реалізовуючи культурні продукти і підтримуючи бойовий дух, пишуть на сторінці театру.

  Учасники: Національний президентський оркестр (художній керівник народний артист України Анатолій Молотай, диригент підполковник Максим Гусак), солісти Вікторія Осадчук, Сергій Гурець, актори Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, зірка театру і кіно Ірма Вітовська, переможець телевізійного співочого талант-шоу «Голос країни» Сергій Лазановський, Хор Felicio (художній керівник — Наталія Байдак) і неймовірний український вокальний дует народних артисток України Сестри Тельнюк.
  Ведучий – заслужений артист України Олексій Гнатковський.
  Постановка народного артиста України, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Ростислава Держипільського.
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!