“Пріму МЕД” виганяють із франківської міськлікарні через конфлікт із головним лікарем

 • “Галицький кореспондент” уже писав, що приватну лабораторію «Пріма МЕД» виживають із центральної міської лікарні, безпідставно відмовляючись продовжувати термін дії договору оренди. Ліцензія лабораторії зареєстрована саме на адресу приміщення, що знаходиться в ЦМКЛ. Тому розірвання договору означає втрату ліцензії.

  Сьогодні, 2 вересня, директор ПП «Пріма МЕД» Роман Стефанишин зібрав прес-конференцію, аби попросити підтримки в громади міста, оскільки керівництво лікарні відверто ігнорує всі спроби конструктивного діалогу.

  Роман Стефанишин пояснив, що справжня причина – в особистому конфлікті між ним та головним лікарем закладу Тарасом Масляком, що триває ще з 2008 року. Саме з того часу головний лікар планомірно розпочав наступ на «Пріма МЕД».

  «Тарас Масляк навіть не гребував використовувати свій адміністративний ресурс, аби різноманітними способами «вижити» нашу лабораторію, – каже Роман Стефанишин. – Наприклад, я знаю, що він збирав завідуючих усіх відділів та забороняв їм використовувати результати аналізів, зроблених у «Пріма МЕД». Натомість наказував скеровувати пацієнтів до лікарняної лабораторії, де не виконується й половина потрібних аналізів».

  Роман Стефанишин запевняє, що пропонував головному лікарю різні альтернативи вирішення конфлікту, наприклад, за кошт «Пріма МЕД» побудувати і обладнати потрібну для лікарні площу. Однак пропозиція так і залишилася без жодної відповіді.

  Анатолій Богуш, голова профкому ЦМКЛ, завідуючий хірургічним відділом, який теж був присутній на конференції, заявив, що звернення Романа Стефанишина є грою на публіку. Він пояснив, що приміщення, яке орендує «Пріма МЕД», необхідне для лікарняних потреб.

  Що саме там планується – так і не зміг сказати.

  Наразі цей конфлікт дуже загострився, і вже на вересень призначене судове слухання.

 • 11950763_940803925982390_749542876_n

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!