Проблема зневоднення ґрунту на півдні України вирішувана, – Укрлендфармінг

 • Зневоднення грунту – одна з головних проблем агар півдня України. Найбільший агрохолдинг Європи Група компаній Укрлендфармінг (Ukrlandfarming) бізнесмена Олега Бахматюка завдяки правильним методам обробки землі вирішує проблему з накопиченням і правильним використанням вологи грунту.

  З 60,4 млн га, на яких розташована Україна, 23-25 млн га страждають від нестачі вологи. Глобальне потепління і відсутність розвиненої системи зрошення робить брак вологи в грунті критичною проблемою для землеробства.

  Як розповів у коментарі «Діловій столиці» заступник генерального директора з інновацій групи компаній “Укрлендфармінг” Володимир Фантух, раціональні прийоми обробки землі, накопичення і правильне використання вологи допомагають вирішувати проблему низької вологості земель півдня України: “Центральним питанням в останні роки є накопичення вологи в грунті і її раціональне використання. Він гостро постає практично у всіх наших регіональних управліннях. Для збереження вологи слід використовувати правильні прийоми обробки землі, мінімізувати технологічні операції, що дозволить максимально накопичувати вологу в ґрунті”.

  За словами експерта, в південних регіональних управліннях “Укрлендфармінг” в Херсонській, Миколаївській і Кіровоградській областях сівозміна включає парового попередника як основний фактор накопичення вологи в степовій зоні. Крім пара, в даній кліматичній зоні на орендованих землях в сівозміні культивуються озима пшениця, озимий ріпак і товарний соняшник.

  Один з найбільших агрохолдингів Європи, «Укрлендфармінг» управляє найбільшим в Україні банком родючих чорноземів загальною площею і більш ніж 300 підприємствами в 600 населених пунктах України. Група компаній традиційно використовує прогресивні технології землеробства, що дозволяє отримувати високу врожайність на землях усіх кластерів агрохолдингу.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!