Проблемні забудови Франківська, або Як у місті будинки без документів зводять

 • В самому центрі Івано-Франківська, на перехресті вулиць Тичини та Довгої, стоїть, з першого погляду, елітна забудова. Але вона навіть не має юридичної адреси.

  Мешканці багатоповерхівки вже три роки живуть без ліфту. Крім того, вони не можуть приватизувати квартири, оскільки це можливо тільки після того, як будинок отримає юридичну адресу, повідомляє “Стоп корупція”

  Юрист пояснює, що юридична адреса надається тільки після сплати забудовником так званої пайової участі. Власником новобудови є компанія “Івано-Фракнівськміськбуд”. В офісі забудовника відмовились давати будь-які пояснення, посилаючись на те, що керівництва немає на місці й не буде.

  Заступник міського голови Олексій Кайда, зазначає, що це непоодинокий випадок. “Будівельник будує, по всіх дозволах, бере кошти у людей, не сплачує пайової участі, хоча зобов’язаний це робити, згідно Закону України”, – пояснює він.

  Єдиним виходом для мешканців будинку наразі є суд.

  Ще одним неоднозначним об’єктом є Дністровська 5, де начебто зводиться двоповерховий торговий центр, компанією “Торговий сервіс”, яка належить місцевому авторитету Ігорю Халаменді. В офісі компанії начальства не було. Те ж саме і на другий день, хоча журналісти “Стоп корупція” помітили “Lecxus”, який може належати власнику ТзОВ “Торговий сервіс”.

  Нагадаємо, що в Івано-Франківську із новою силою розпочалася боротьба громади проти забудови зелених зон біля міського озера, зокрема земельної ділянки в районі вулиці Ленкавського.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!