Проблеми та фінансування: у Франківську розповіли, як людей з інвалідністю забезпечують засобами з реабілітації

 • Сьогодні, 16 грудня, в Івано-Франківську відбулася щотижнева нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних органів виконавчої влади.

  Володимир Корженьовський, директор департаменту ОДА, розповів про стан забезпечення технічними засобами з реабілітації людей з інвалідністю.

  “У 2018 році на це було виділено 41 мільйон, цього року – понад 60 мільйонів. Фінансування суттєво зростає, але частину суми ми отримали лише в кінці року. Наша область тут серед кращих в Україні”, – сказав посадовець.

  Втім, є у цій галузі і проблеми. Іноді, за словами Корженьовського, виробники не надають детальної інформації про свої вироби. Також є і проблеми з інформаційним забезпеченням – людям необхідно пояснювати, хто має право на візки та інші речі.

  Голова ОДА Денис Шмигаль зауважив, що щодо питання посадовцям з департаменту соцполітики варто контактувати з його позаштатним радником Миколою Макаром. На сьогоднішню ж нараду його навіть не покликали.

 • Читайте також: бюджетникам Прикарпаття далі не платять зарплати

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!