Професор франківського медвишу отримав «медичний Оскар» України (ФОТО)

У столичному виставковому центрі «Парковий» відбулася церемонія нагородження українських медиків відзнаками за професіоналізм і милосердя «Орден святого Пантелеймона» та «Медаль святого Пантелеймона». Цю нагороду ще називають українським «медичним Оскаром».

Поважна рада відзнаки за участю представників регіональних рад обрала по одному переможцю у таких номінаціях, як: «Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник», «Новатор охорони здоров’я», «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я», «Взірець служіння суспільству», «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я України» (для іноземців), передає пресслужба ІФНМУ.

У номінації «Найкращий лікар» «Орден святого Пантелеймона» отримав Нестор Середюк — професор кафедри внутрішньої медицини № 2 та медсестринства Івано-Франківського національного медичного університету.

Також під час нагородження відзначили за професіоналізм та милосердя «Медаллю святого Пантелеймона» у таких номінаціях: «За лікарське мистецтво», «За турботу та ласку до хворого», «За наукові розробки в медицині». Крім того, організатори вручили відзнаки «За видатні заслуги перед народом України» двом медикам. Лауреати в номінаціях, які не стали переможцями, отримали дипломи.

Як раніше повідомив голова Поважної ради відзнаки за професіоналізм і милосердя «Орден святого Пантелеймона» Василь Князевич, цього року на участь у конкурсі надійшло понад 120 заявок. Він також додав, що Поважна рада ордену створила робочу групу, яка напрацює пропозиції та звернеться до Президента, аби окремо відзначити лікарів, які борються з пандемією коронавірусу в Україні.

Громадська відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден святого Пантелеймона» має професійно-фахову спрямованість і присуджується в Україні з 2009 року за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість та духовний розвиток українського народу і держави в цілому.

Нагадаємо, на Прикарпатті визначились із претендентами на медичний «Оскар»

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!