Професор Прикарпатського університету увійшов до світового рейтингу найкращих науковців

 • Рейтинг сприяє підвищенню відстеження діяльності дослідників в інтернеті, а також висвітлює деякі з останніх відкриттів у сфері біології та біохімії.

  Провідна академічна платформа для дослідників Research.com випустила друге видання найкращих вчених-біологів та біохіміків. Доктор біологічних наук, професор кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Володимир Лущак посів 448 позицію в Канаді та 12 958 позицію у світі.

  Свого часу науковець був гостьовим професором кафедри біології Carlenon University (Visiting Professor, Biology Department, Carleton University, Ottawa, Canada). Співпраця з канадськими колегами продовжується і зараз. У співавторстві Володимира Лущака з науковцями Carlenon University опубліковано понад пів сотні наукових статей, повідомляє пресслужба Прикарпатського національного університету.

  Дані рейтингу покликані допомогти студентам, підприємствам, державним установам та іншим зацікавленим сторонам легко знайти вчених, з якими вони можуть спілкуватися для власних проєктів та ініціатив. Завдяки списку вчених із найвищим рейтингом дослідники можуть дізнатися більше про теми, над якими працюють інші вчені, налагодити співпрацю та зробити внесок у розвиток досліджень і наукових знань з біології та біохімії.

  До теми: ПНУ співпрацюватиме із Вищою професійною школою польського міста Хелм

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!