Професора з Прикарпаття нагородили почесним знаком «За сприяння війську»

 • Це вже не перша нагорода професора.

  Завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології, заслужений діяч науки та техніки України, професор Михайло Пустовойт отримав нагороду за волонтерську діяльність.

  Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного лікаря-волонтера було відзначено почесним нагрудним знаком «За сприяння війську».

  Ця відзнака присвячується громадянам за значний особистий внесок у справу розбудови та розвитку Збройних Сил України, зміцнення співробітництва у військовій, науковій, соціальній, культурній життєдіяльності національного війська.

  «Варто зазначити, що це не перша нагорода професора. Раніше Михайло Пустовойт отримав медаль «Доблесть Прикарпаття». А також був неформально нагороджений офіцером Азову за лікарську роботу з пораненими азовцями», – йдеться у дописі Івано-Франківського національного медичного університету.

  Довідково: Михайло Пустовойт – завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

 • Є членом редакційних колегій фахових наукових журналів «Архів психіатрії» та «Київський журнал сучасної психології та психотерапії», а також співавтором багатьох посібників для студентів вищих навчальних закладів.

  Наразі він створює клінічну та наукову базу для реабілітації громадян України, що отримали психічну травму в результаті військової агресії Російської Федерації.

  Читайте також: Залужний відзначив нагородами трьох медиків з Косівщини

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!