Прокричати про війну: франківка разом із іншими українками організувала захід в Англії (фото)

 • Іванофранківка Наталія Керницька разом із Іриною Афоніною з Кременчука на минулих вихідних провели захід у Саутхемптоні  (Велика Британія), повідомляє “Галицький кореспондент”.

  Організаторки кажуть, що мали на меті прокричати про v_ій_n_у. Про завелику ціну кожного дня нашої свободи. Про жеpтви. Про чоловіків на нулі. Про дітей не в своїх ліжках. Про сиве жіноче волосся. Про фашизм та геноцuд.

  «Понад 10 000 людей, які за дві години пройшли головною вулицею і потрапили у млин жінок у чорному. Так, саме у серце мітила. Бо якщо через мозок – то клітка. А серце – воно одразу відчуває. Всі вони тепер знають про війну, якщо раніше не чули», – каже Ірина.

  На заході жінки йшли у чорному. І показували все те, що втратили та продовжують втрачати українці: університети, садочки, школи, домівки, спорткомплекси та супермаркети. Багато хто стояв і читав, не зупиняючись.

  «Бо коли то все вживу, в руках тих, хто тримає постер із своїм театром, який розбомбили, і плаче…. То вже не можеш ігнорнути і йти по справах. Ти теж стоїш і плачеш», – додає Ірина.

  До слова, місто Саутхемптон, має величезний досвід прийому переселенців ще з часів другої світової. І старші люди ще пам’ятають, що таке сирена.

  «Ми вважаємо, що такі заходи є психологічним та емоційним впливом на світ, – акцентує Наталія Кернецька. – Бо одна хвиля породжує іншу. Якщо постійно та з усіх боків наголошувати й тиснути, то і камінь точиться».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!