Прокуратура тішить: На Тисмениччині стан злочинності залишився на рівні минулого року

 • Сьогодні, 6 жовтня, сесія Тисменицької районної ради розглянула питання про результати діяльності прокуратури на території району за 9 місяців.

  Однак у президії повідомили, що потреби доповідати немає і затвердили інформацію без обговорень.

  У проекті рішення вказано, що завдяки вжитим заходам, прокуратурі вдалося досягти позитивних результатів. Так, за 9 місяців поточного року стан злочинності залишився практично на рівні минулого року.

  Упродовж січня-вересня 2017 року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 489  злочинів, які сталися на території району, а за аналогічний період минулого року – 469. Зокрема, скоєно 3 особливо тяжких злочини, 87 злочинів середньої важкості та 100 невеликої тяжкості. Також у прокуратурі відзначають збільшення кількості тяжких злочинів 121), злочинів проти виборчих, трудових та інших прав людини (12), проти громадського порядку та моральності (5), проти правосуддя (6), проти безпеки руху та експлуатації транспорту (37).

  У прокуратурі відзначають, що стан розкриття кримінальних правопорушень у Тисменицькому районі є вищим від середньообласного показника. Однак зауважують, що вимагає активізації робота щодо розшуку злочинців. У розшуку перебувають 15 осіб, а від суду ухиляються 9.

 •  

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!