Пропонують майже 300 вакансій: на Івано-Франківщині запрацювало нове виробництво

 • Найбільший завод з виготовлення металопластикових вікон та дверей у нашому регіоні відкрився в Івано-Франківську. Це другий завод однієї з кращих компаній з виробництва профільних конструкцій в Україні – Plamet. Виробництво повного циклу вже понад 10 років працює у Черкасах.

  Відтепер завод, на якому не лише збирають металопластикові вікна та двері, але й виготовляють їхні складові, запрацював у нас. Про це інформує міський голова Руслан Марцінків.

  “Такого підприємства в нашій області немає, саме з виробництва металопластикових вікон. Тут весь процес: від початку і до завершення. Не тільки складання вікна, але й саме виробництво металопрофілю”, – каже директорка Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження Світлана Криворучко.

  Власник Plamet Олег Мірошниченко розповідає, відкрити завод у Івано-Франківську – це потужний розвиток компанії. За кілька років, сподівається, виробництвом закрити потреби спочатку Прикарпаття, пізніше заходу України.

  “Ми почали тут робити все з нуля. Завезли повністю нове обладнання: і по склу, і по ПВХ. За рік, за другий ми точно зможемо наситити ринок області нашою продукцією. Тим більше, вона вся за ДСТУ, вся якісна, вся на новому обладнанні. Ми вміємо будувати сервіс, ми точно за клієнта. Компанія загалом входить в 10-ку виробників в Україні», – розповідає власник компанії Plamet Олег Мірошниченко.

  Шукають людей

  Тим часом у компанії відкрито чимало вакансій. У зв’язку з відкриттям нового великого заводу, потреба в кадрах різних спеціальностей надзвичайно висока. На роботу беруть без досвіду, обіцяючи всьому навчити.

  “В нас відкриті такі вакансії як: складальник металопластикових конструкцій, це вантажник, це водії. Є офісні посади, також нам потрібні офіс-менеджери, бухгалтер, касир, потрібен менеджер з постачання. Тобто фактично в нас дуже багато різнопланових посад. Ми готові брати людей без досвіду, готові вкласти всі свої знання, всі свої ресурси для того, щоби навчити людину. Основне, щоби в кандидата було бажання”, – зазначає комерційна директорка компанії Plamet Катерина Жибак.

  Завод почав роботу з однієї виробничої лінії, поступово вийшовши на три. Додали також обладнання для виробництва теплих склопакетів із камерами, заповненими аргоном. Зараз потужність нарощують. Так, за зміну підприємство виготовляє понад тисячу вікон із білого та кольорового ПВХ.

  “Дуже важливо, що таке підприємство зайшло і хочеться, щоби його підтримали і, бачите, всі нові станки, люди можуть працювати. Бо це виробництво, це податки, це додана вартість. Потреба у робочих руках є. Навіть в часі війни ми бачимо, що йде розвиток виробництва. Тому тішимося і сприяємо різними способами, щоби таке виробництво дійсно працювало”, – наголошує Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

  Виробництво розташоване в селі Микитинці Івано-Франківської громади. Там готові запропонувати майже 3 сотні вакансій для тих, хто хоче долучитися до команди «Plamet» і дарувати людям тепло і затишок в їхніх домівках.

  Читайте також: Бухгалтери, водії та касири: кого найбільше шукають роботодавці в Івано-Франківську (перелік)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!