“Просто відштовхнув”: міський голова Галича побив депутата

 • Міський голова Галича Олег Кантор сьогодні, 23 листопада, в приміщенні міської ради побив депутата й працівника земельного відділу Галицької міської ради Миколу Вовка.

  За словами адвокатки потерпілого Наталії Філімон-Шевчук, до неї з міської ради зателефонував Микола Вовк та повідомив про побиття, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на “Галицьке слово”.

  «Він повідомив, що йому з невідомих причин міським головою Олегом Кантором нанесені тілесні ушкодження. Він попросив з’явитися до нього. Потім зателефонували ще декілька депутатів – попросили прибути у міську раду. Прибувши у міську раду, я побачила Миколу Вовка із саднами і синцями на обличчі. Він зателефонував у лікарню, приїхала швидка допомога і проводиться огляд», – сказала адвокат.

   Вона також зазначила, що у лікарню під час того, як медики проводили огляд потерпілого і знімали побої, приїхав Олег Кантор і вдруге побив депутата.

   “З погрозами у лікарню прибув міський голова, порвав медичні документи Миколи, наніс йому тілесні ушкодження”, – сказала адвокатка.

  Зараз, за її словами, на місці працюють працівники поліції, які відібрали заяву у потерпілого.

  Ситуацію пізніше прокоментував і міський голова Галича Олег Кантор.

 • “Вовк був п’яний і поводився неадекватно – нецензурно лаявся, чіплявся до мене, до мого заступника, до секретаря ради.  Потім штовхнув мене і я, відповідно, відштовхнув його… Шкода, що я не встиг  в це приміщення камери перенести, дуже шкода… Людина просто не розуміє, що піде по статті з роботи”, – сказав Олег Кантор.

  Сам Микола Вовк зазначив, що голова нібито змушував його голосувати на завтрашній сесії за одне з питань «так, як треба», але він не погоджувався. Мовляв, з цього все і почалося.

  Нагадаємо, Колишній заступник мера Галича став очільником заповідника “Давній Галич”

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!