Протягом чотирьох днів у прикарпатців є можливість встановити засоби охоронної сигналізації з 50% знижкою

 •  Двічі на рік з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирних крадіжок Департамент поліції охорони проводить всеукраїнську соціальну акцію «Квартира під охорону», за умовами якої у жителів України є можливість встановити засоби охоронної сигналізації з 50% знижкою на виконання монтажних робіт.

  – Жителі Прикарпаття уже знають про акції і тому деякі, навіть чекають на них, аби зі знижкою обладнати житло сигналізацією. Зазвичай, акції проводяться в зимовий та літній період, а саме в період відпусток, адже кількість квартирних крадіжок в цей період, значно зростає, – так розповів начальник Управління поліції охорони в Івано-Франківській області полковник поліції Михайло Чорнописький.

  – Уже за час, який триває акція, значна кількість прикарпатців звернулася до нас для обладнання свого помешкання, але до закінчення акції залишилось ще чотири дні, то ж не зволікайте, – наголошує Михайло Федорович. Встановивши сигналізацію, ви спатимете спокійно, адже домівка під захистом поліції охорони.

  Щоб замовити захист вашого майна, завітайте до найближчого територіального підрозділу Управління поліції охорони в Івано-Франківській області. Повідомляє Управління поліції охорони в Івано-Франківській області.

  У місті Івано-Франківськ звертайтесь за адресою: вул. Млинарська, 2, або зателефонувати на безкоштовну інформаційну лінію, номер якої 0800-50-22-20 є уніфікованим для усіх операторів:

 • Київстар – 097-050 22 20, Лайф – 073-050 22 20, МТС – 099-050-22-20.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!