Проїхалися вулицями Франківська: поліцейські зустрілися з велосипедистами

 • Днями в Івано-Франківську відбулася зустріч правоохоронців з активними представниками велоруху.

  Про це йдеться на сторінці поліції в Івано-Франківській області.

  Поліцейські Прикарпаття впроваджують у свою роботу Сommunity Policing – підхід у роботі поліції, побудований на принципах постійної комунікації, де взаємодія між населенням і поліцією є ефективною і приносить результати, співпраця спрямована на попередження правопорушень і наявний спільний план превентивної діяльності.

  Безпека на дорогах для велосипедистів, правила дорожнього руху, поради для велоактивістів та обмін досвідом – про все це спілкувалися правоохоронці ГУНП в Івано-Франківській області та патрульної поліції області з учасниками заходу.

  Крок назустріч, щоб на собі спробувати як це бути велосипедистом у Франківську. Тепер будемо наполегливо працювати у цьому напрямку“, – наголосив начальник поліції області Володимир Голубош.

  Також підіймалось питання про шляхи розбудови велоінфраструктури, та як спільно можна вплинути на підвищення рівня безпеки на дорогах міста. Окрім того, долучення громадськості на основі співпраці з поліцією дозволить розробити і реалізувати превентивні заходи, які є важливими і впливають на безпеку кожного.

  Поліцейські наголосили на обладнанні велосипедів, на правилах дорожнього руху, а також використанні світловідбиваючих елементів, які можуть врятувати життя.

  Наприкінці поліцейські презентували спеціальні окуляри “Drunk Busters Goggles”, що імітують вплив алкоголю на поведінку людини, оскільки, буває, що велосипедисти напідпитку керують двоколісними, а це заборонено і вкрай небезпечно.

  До теми: В Івано-Франківську велосипедисти організовують нічні катання

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!