“Прозора” студія та вікторини: франківцям покажуть, як працює радіо

 • У вівторок, 16 листопада, телерадіокомпанія «Вежа» відзначатиме 22 річницю з дня свого створення. З цієї нагоди відбудеться святковий радіомарафон.

  Радіоведучі впродовж дня працюватимуть у «прозорій» пересувній студії, що тимчасово розміститься на Вічевому Майдані Івано-Франківська. Тож кожен перехожий зможе на власні очі побачити, як працює радіо наживо. 

  Спеціальний ефір розпочнеться о 10:00 і триватиме до 19:00. Цьогорічне гасло святкування: «Вежа. 22 осені разом з вами!».

  Особливістю ефіру буде зокрема і музичне наповнення. Всі пісні, що лунатимуть, стосуватимуться осінньої тематики. 

  В часі ефіру відбудуться вікторини з слухачами, а також розіграш призів від партнерів. 

  Остання година святкового радіомарафону очікується також особливою, з 18:00 по 19:00 співведучим ефіру стане міський голова Івано-Франківська – Руслан Марцінків. 

 • Як зазначив генеральний директор ТРК «Вежа» Тарас Зень: «Щороку річницю  нашої телерадіокомпанії ми намагаємось відзначати особливими тематичними ефірами. Цьогоріч ми захотіли, щоб роботу радіоведучих можна було не тільки почути, але й і змогли побачити всі, хто не уявляє, як працює радіо. Тож сподіваємось, така відкритість до слухачів піде всім нам на користь!» 

  Читайте також: Мар‘яна Стринаглюк: «Поки людям буде хотітися говорити і слухати, радіо не пропаде»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!