При Богородчанській селищній функціонуватиме Молодіжна рада

 • Вчора, 7 жовтня, в залі засідань Богородчанської селищної ради відбулася зустріч ініціативної групи щодо підготовки створення Молодіжної ради.

  Як йдеться на сайті селищної ради, на зустріч до молоді завітали  голова Ростислав Заремба, секретар селищної ради Роман Мотуз, заступник селищного голови Олександр Бойчук.

  Обговорювали питання створення Ради і начальник відділу освіти, молоді та спорту Святослава Пташник, заступниця голови Молодіжної ради Старобогородчанської територіальної громади Лілія Магдій, яка поділилась досвідом та організаційними порадами.

  “Метою діяльності Молодіжної ради є надання молоді селища та сіл громади можливості взяти безпосередню участь як у формуванні політики з питань, які впливають на її життя, так і в процесах прийняття владних рішень, набути досвіду роботи в органах місцевого самоврядування, що забезпечить створення передумов для їх особистісного, професійного зростання і успішної суспільно-політичної діяльності”, – йдеться в дописі.

  Як зазначають у раді, активна молодь є важливою складовою успішного розвитку Богородчанської громади та суспільства загалом.

  До теми: у Франківську провели форум молодіжних рад

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!