Прийом громадян обмежений: як на Прикарпатті працюють сервісні центри Пенсійного фонду під час карантину

З 19 березня у всіх сервісних центрах Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області прийом громадян тимчасово обмежений.

У зв’язку з набуттям чинності закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19», фахівці головного управління обслуговуватимуть громадян в нагальних випадках, а саме:

– оформлення документів щодо виплати допомоги на поховання;

– призначення пенсії особам, у яких спливає трьохмісячний термін з моменту виповнення пенсійного віку;

– виплати недоодержаної пенсії;

– оформлення пенсії по інвалідності (І, ІІ група);

– видачі довідок органам управління праці і соціального захисту населення для призначення державної соціальної допомоги.

«Закликаємо усіх громадян утриматися від відвідувань сервісних центрів у період карантину без нагальної потреби, адже це допоможе убезпечити ваше здоров’я та здоров’я ваших рідних і близьких», – повідомляють на сайті Івано-Франківської ОДА.

Крім того, у період карантину працівники Пенсійного фонд області припиняють обслуговування громадян на віддалених робочих місцях в об’єднаних територіальних громадах Прикарпаття.

Більшість питань, пов’язаних з пенсійним забезпеченням, можна вирішити без особистих візитів до сервісних центрів, скориставшись онлайн сервісами – https://portal.pfu.gov.ua.

Також можна звернутися за номерами телефонів, які розміщені тут.

Письмові звернення можливо направляти:  на поштову адресу головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області: вул. Січових Стрільців, 15, м. Івано-Франківськ, 76018; на електронну пошту gu@if.pfu.gov.ua; через вебпортал електронних послуг Пенсійного Фонду України: https://portal.pfu.gov.ua.

До теми: в Україні збільшують пенсійний вік для жінок

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!