Прикарпатець Петро Гарасимів покинув шоу “Х-фактор”

 • Вчора, 15 грудня, глядачі телеканалу СТБ побачили четвертий прямий ефір «Х-фактор»-9.

  Прямий ефір шоу був присвячений танцювальним хітам. Учасникам довелося викладатися в 2 рази більше, адже вони виконували по 2 пісні, одну з яких для них вибрав наставник-конкурент.

  Так, DukeTime виконали «Цвет настроения синий» за завданням від Андрія Данилко. Композиція дуже не характерна для гурту, так що готувалися хлопці старанно. Але для них немає нездійсненних завдань — впоралися блискуче!

  Дмитру Волканову дістався хіт судді проекту Олега Винника «Біла голубка». Юному романтику довелося нелегко при підготовці. Парубок гідно виступив перед автором і виконавцем пісні.

  Рок-діва Ольга Жмуріна змогла показати себе на повну. Їй дісталися світові хіти: No Doubt «Do not Speak» і Tito & Tarantula «After Dark».

  Марк Савін зарядив своєю енергетикою весь зал! Щире і чуттєве виконання пісні Миколи Носкова «Я тебе люблю» не залишило нікого байдужим. А «Квіти в волоссі» гурту Бумбокс навіть викликали сльози в залі.

  Несподіваним і заключним став виступ ZBSband. Хлопцям вдалося двічі здивувати глядачів. Спочатку авторською піснею «Будь, що буде», і вдруге, переробивши на свій манер Carrapicho «Tic tic tac».

  Учасники приготувалися до довгоочікуваного моменту ефіру — оголошення результатів. Андрій Бєдняков отримав конверт з результатами глядацького голосування і оголосив імена тих, хто потрапив в номінацію. Ними стали Ольга Жмуріна, DukeTime і Петро Гарасимів.

  Після боротьби проект назавжди покинули DukeTime і Петро Гарасимів. Прикарпатець заспівав пісню “За життя”. Андрій Данилко віддав свій голос за Петра, але інші судді не проголосували за нього, тож наш земляк покинув телешоу.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!