Прикарпатець побив жінку, та в суді вона попросила не карати кривдника

 • Згідно з матеріалами справи в березні цього року обвинувачений перебував на території господарства в с. Копанки, що на Калущині, де між ним та потерпілою на ґрунті особистих неприязних відносин, які склалися між ними давно, виникла словесна суперечка.

  Як повідомляють в Калуському суді, суперечка переросла в бійку, чоловік накопав жінку. Потерпіла впала на землю тоді обвинувачений сів зверху та підбив око і завдав інших ударів в ділянку шиї та ключиці.

  Потерпіла в судовому засіданні повідомила, що відмовляється від обвинувачення у цьому кримінальному провадженні та просила його закрити. Зазначила, що жодних претензій матеріального та морального характеру до обвинуваченого у неї немає.

  Прокурор та обвинувачений також не заперечили проти задоволення клопотання. Суд, заслухавши думку учасників процесу, вирішив закрити провадження у справі.

  Довідково: кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження), належить до кримінального провадження у формі приватного обвинувачення і розпочинається лише на підставі заяви потерпілого.

  Коли потерпілий відмовляється від обвинувачення, то це є безумовною підставою для закриття кримінального провадження.

  Читайте також: На Прикарпатті затримали росіянина, який планував антиконституційне захоплення влади

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!