Прикарпатець, який бив і душив свою дружину, заплатить 850 гривень штрафу

29 квітня 2018 року о 18:20 мешканець Рогатинщини з метою з’ясування стосунків прийшов до будинку своєї дружини. Між ними почалась сварка.

Під час конфлікту чоловік почав штовхати свою дружину руками в груди, а після цього зловив її обома руками за шию та почав душити. Насильницькі дії були припинені перехожими.

Наступного дня, 30 квітня о 08:40 горе-чоловік знову пішов з’ясовувати стосунки з дружиною. Він штовхнув жінку обома руками в спину, через що вона впала на землю. Після цього чоловік наніс їй ще кілька ударів кулаками в голову, а також смикав її за волосся. Бійку знову припинили перехожі.

В результаті вчинення таких насильницьких дій потерпілій заподіяно тілесні ушкодження у вигляді синців в ділянках обох сідниць та обох ніг, в правій скроневій ділянці; садна в ділянках лівої ноги та обох лопаток. Все це лікарі згодом віднесли до легких тілесних ушкоджень.

Після затримання правоохоронцями свою вину чоловік визнав повністю та попросив у дружини вибачення. Відомо, що він має на утриманні двоє неповнолітніх дітей, та визнаний інвалідом 3 групи, раніше не був судимий.

Суд, розглянувши всі докази та факти, виніс вирок у цій справі. Чоловіка визнали винним у побитті дружини та призначили йому штраф в розмірі 850 гривень.

Читайте також: На Прикарпатті вчителька біля школи побила однокласницю на очах у її дітей

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!