Прикарпатець, який незаконно добував корисні копалини з ріки, заплатить понад 50 тисяч штрафу

 • Суд покарав прикарпатця за незаконне добування корисних копалин з ріки Лімниця.

  Згідно з матеріалами справи, обвинувачений не був зареєстрованим як суб’єкт підприємницької діяльності та не мав дозволу на незаконне видобування піщано-гравійної суміші, яка належить до корисних копалин загальнодержавного значення, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Калуський міськрайонний суд.

  “Перебуваючи за місцем свого проживання, у нього виник протиправний умисел, спрямований на незаконне видобування корисних копалин. З цією метою він позичив у знайомої саморобний причіп, взяв з собою лопати, та на тракторі “ЮМЗ-6″, який також позичив, поїхав до ріки. Навантаживши на причіп піщано-гравійну суміш, обвинувачений попрямував додому”, – йдеться в дописі.

  Під час перевезення незаконно добутої ним піщано-гравійної суміші, його зупинив поліціянт. У підготовчому судовому засіданні прокурор просив затвердити угоду про визнання обвинуваченим винуватості, призначивши йому визначену сторонами міру покарання.

  Обвинувачений та захисник також підтримали позицію прокурора, наполягаючи на затвердженні судом укладеної угоди. Заслухавши думку сторін кримінального провадження, суд вирішив затвердити угоду між прокурором та обвинуваченим.

 • Так, чоловіку призначили покарання у вигляді штрафу в розмірі 51 000 гривень. Речові докази по кримінальному проваджені, трактор та саморобний двоколісний причіп суд вирішив після вступу вироку в законну силу повернути власникам. Піщано-гравійну суміш, лопати з дерев’яним держаком, суд конфіскував.

  До теми: на Прикарпатті 35-річний мешканець вивозив гравій з берега річки Прут

  фото ілюстративне

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!