Прикарпатець, який вкрав у сусідки банки з консервацією, заплатить штраф

 • Рогатинський районний суд Івано-Франківської області виніс вирок уродженцю с. Черніва, який вкрав у односельчанки домашню консервацію.

  У березні цього року обвинувачений через зачинені на застібку двері незаконно проник до підвалу (пивниці), з якого викрав дві банки із домашньою консервацією, вартість яких не перевищує 0,2 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

  У судовому засіданні обвинувачений свою вину у визнав повністю та дав показання, що збирав сміття поблизу пивниці, побачив, що вона відчинена, тому проник туди і викрав дві невеликі банки закруток калини та помідорів. Дати і часу, коли це зробив, не пам`ятає. Щиро розкаявся у вчиненому, пише “Галичина”.

  Потерпіла виявила крадіжку та відразу запідозрила, що крадіжку вчинив її сусід, оскільки на підлозі в пивниці були залишені білі мішки з-під сміття. Саме в таких мішках чоловік носить сміття до себе додому, яким палить, за відсутності дров. У подальшому в сусіда знайдено дві викрадені банки закруток калини та помідорів по 0,5 л.

  У Рогатинській лікарні повідомили, що з 2017 року чоловік перебуває під наглядом з діагнозом алкоголізм. У Букачівській селищній раді надали довідку, що чоловік характеризується негативно, неодноразово находили скарги жителів села про вчинення ним дрібних крадіжок.

  Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 162 КК України, та призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що дорівнює 1700 грн.

 • Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги, вирок, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

  До теми: У Франківську водій пропонував поліцейським хабар

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!