З 10 по 14 березня на базі навчально-спортивної бази “Авангард” у Ворохті проходить Чемпіонат України зі стрибків на лижах із трампліна. Учасники змагань виступають на трамплінах K75 і К90.
Талановитий прикарпатський спортсмен Євген Марусяк встановив новий рекорд України на трампліні К90, виконавши стрибок на 103,5 м.
Спортсмен родом із села Криворівня Верховинської громади. На останньому чемпіонаті світу Євген Марусяк потрапив у 30 кращих спортсменів. Змагання у Ворохті, каже спортсмен, суттєво відрізняються від світових першостей.
“Тут незручно стрибати. Гора приземлення – все класно, але як їдеш в посадці, то проти європейських трамплінів відчутна різниця. Там я можу сісти в посадку, яка мені комфортна, а тут чомусь ні”, – каже Євген Марусяк.
У 2021 році на ворохтянських трамплінах завершили реконструкцію гори приземлення, яка тривала три роки. На це витратили 4,5 млн грн з бюджету області.
Про хибні уявлення, що Донеччина — суцільне поле бою та випалена земля Журналістів вчать подавати новини гарячими. Втім, життєвий досвід вже навчив мене, що інколи варто дати емоціям охолонути. Видихнути, підібрати правильні слова. Прийдешній рік для Донецької області ознаменувався змінами на фронті, його зсувом вглиб області, а тилові міста, де донедавна панувала умовна тиша, піддались
Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного
Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює