Мешканець Івано-Франківська відповідав за зв’язок із нарколабораторією та постачання “оптових” партій психотропів.
Служба безпеки викрила міжрегіональну злочинну групу осіб, які займалися збутом наркотичних засобів і психотропних речовин у Чернівецькій та Івано-Франківській областях.
За даними слідства, одним із організаторів злочинного бізнесу є засуджений уродженець Прикарпаття, який відбуває покарання у виправній колонії на Волині. Його спільник – мешканець Херсонщини – раніше теж був “клієнтом” того ж виправного закладу, а нині перебуває в Чернівецькому СІЗО.
До протиправної діяльності вони залучили ще сімох осіб, серед яких двоє жінок та колишній працівник одного з правоохоронних органів.
Схема працювала так: мешканець Івано-Франківська відповідав за зв’язок із нарколабораторією та постачання “оптових” партій психотропів. Ще одна учасниця групи транспортувала “товар” до Чернівців, розфасовувала його і разом іншими “колегами” займалася безпосередньо збутом.
“Клієнтів” зловмисники шукали через особисті зв’язки у кримінальному середовищі, а також намагалися налагодити канал постачання наркотиків військовослужбовцям ЗСУ.
Правоохоронці задокументували протиправні дії фігурантів. У ході проведення 17 обшуків за місцями проживання і перебування учасників схеми у Чернівецькій, Івано-Франківській, Тернопільській та Волинській областях вилучили:
– понад 4,5 кг амфетаміну;
– більше 500 таблеток субітексу та канабіс;
– велику суму грошей у різній валюті, ймовірно отриману злочинним шляхом;
– чорнові записи, банківські картки, мобільні телефони, комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності.
Наразі чотирьом фігурантам повідомили про підозру за ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
Суд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру іншим учасникам схеми. Триває досудове розслідування.
Я недостатньо роблю. Хтось робить більше, ніж я. Та що я там допомагаю, це мало. Мій чоловік не воює і я відчуваю себе винною. Те, що я роблю – це ніщо в порівнянні з тим, що роблять інші. Скільки таких та схожих фраз мені доводиться чути й читати від людей, які допомагають військовим. Та коли
Здається, до Івано-Франківська поволі наближається відчуття Різдва. Бо ходиш між отими вогниками, штучними гілками, величезними псевдопряничними чоловічками і не розумієш, чому оте все має викликати у тебе відчуття радости та магії Різдва. У часи війни воно все швидше викликає роздратування і нерозуміння: нащо? Але добре, що є митці, які знають і відчувають, що справжнє Різдво
В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів. Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного