Прикарпатка протягом року отримуватиме президентську стипендію

 • Студентка-другокурсниця Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету Оксана Рубаняк протягом року отримуватиме президентську стипендію.

  Така відзнака — за перемогу у фінальному (Всеукраїнському) етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, інформує “Голос України”. 

  Це не єдина нагорода Оксани. За перемоги у ХІІІ Міжнародному конкурсі із українознавства та II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук студентці призначили стипендію голови Івано-Франківської ОДА.

  Оксана Рубаняк обрала для себе фах учительки. До Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ вступила після закінчення дев’ятирічки у маленькому високогірному селі Грамітне Верховинського району. Тож недарма про Оксану кажуть, що це грамотна дівчина із Грамітного.

  До речі, у “Вікіпедії” назва села подана як Грамотне. Однак у сучасних офіційних документах населений пункт фігурує як Грамітне. А ще раніше то було Гримітне – від місцевого бурхливого потоку.

 • Крім Оксани Рубаняк, президентську стипендію отримуватиме протягом навчального року ще одна переможниця ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика з Прикарпаття. Це учениця 9 класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Анна Шкурат.

  Нагадаємо, прикарпатські студенти отримуватимуть обласні стипендії.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!