Прикарпатська легкоатлетка здобула «срібло» на чемпіонаті зі спортивної ходьби

• Українська збірна здобула дві нагороди на командному чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби у чеському місті Подєбради.

«Срібло» на дистанції 20 км в активі нашої жіночої команди у складі Людмили Оляновської, Олени Собчук, Ганни Шевчук і Софії Криловецької, повідомляють у Національному олімпійському комітеті України.

Бронзовими призерками у командній першості на 35 км стали Василина Сидорчук, Аліна Цвілій та Валентина Наявко.

Ганна Шевчук (Суслик) на національних змаганнях представляє Івано-Франківську область. Тренується в Калуші у Миколи Шевчука та Марти Ханенко. Розпочала заняття легкою атлетикою в шостому класі. Відразу потрапила до групи Миколи Шевчука. Перші роки займалася бігом. Спеціалізувалася на дистанціях 800 та 1500 метрів. Згодом перейшла до занять спортивною ходьбою.

До теми: Студент з Прикарпаття переміг на міжнародній конференції з космічної тематики

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!