Він очолює створений окупантами так званий Луганський державний університет ім. Даля.
Слідчі СБУ оголосили підозру в пособництві державі-агресору члену громадської палати РФ, заступнику голови т.зв. громадської палати «ЛНР».
За даними СБУ, він допомагав ватажкам терористів ухвалити закон про референдум про приєднання до РФ.
Йдеться про колишнього науковця та педагога, який у 2014 році з ідеологічних мотивів залишився в окупованому Луганську, щоб співпрацювати з агресором.
У липня 2022 року фігурант організував у підконтрольному навчальному закладі засідання т.зв. громадської палати «ЛНР».
Учасники засідання утворили «штаб референдуму про приєднання «ЛНР» до складу РФ».
Вони направили звернення з ініціативою негайного проведення незаконного плебісциту до ватажка терористів «ЛНР» Пасічника.
На підставі цього звернення фейковий парламент «ЛНР» прийняв постанову та закон про проведення референдуму, який Пасічник підписав і ввів у дію.
Безпосередньо під час незаконного голосування у вересні 2022 року фігурант надав приміщення університету під розміщення виборчої дільниці та виборчої комісії.
Він також брав участь у зйомках пропагандських відео, де представляв незаконний референдум як нібито довгоочікувану подію для мешканців Луганщини.
Слідчі СБУ повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 111-2 КК України – пособництво державі-агресору. Йому загрожує позбавлення волі строком від 10 до 12 років.
«Я ніколи серйозно не займався графікою, навіть не уявляв собі, що зможу робити якісь ілюстрації. Зі страхом я взявся читати. Вірші захопили мене, відкрився цілий світ цікавих образів, про які я й не думав ніколи. Усе так збуджувало мою уяву, що я вже не міг не думати про композиції. Ще на прощання Іван попросив зробити
Я недостатньо роблю. Хтось робить більше, ніж я. Та що я там допомагаю, це мало. Мій чоловік не воює і я відчуваю себе винною. Те, що я роблю – це ніщо в порівнянні з тим, що роблять інші. Скільки таких та схожих фраз мені доводиться чути й читати від людей, які допомагають військовим. Та коли
В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів. Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного